Midtown, Sömestir Festivali’yle Tatili Renklendiriyor

0
75

Midtown Alışveriş Merkezi, 29 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında yapılacak sürpriz etkinlikler, gösteriler ve atölyeler ile tüm çocukları Sömestre Festivali’ne davet ediyor. Midtown Alışveriş Merkezi Havuzlu alanında gerçekleşecek etkinliklere 5-12 yaş arası tüm çocuklar katılabilecek.

Karnelerini alarak, tatil dönemine giren çocuklara bir hediye de Midtown Alışveriş Merkezi’nden geliyor. 29 Ocak – 4 Şubat arasında 7 gün boyunca çocuklara özel hazırlanan birbirinden eğlenceli etkinlikler, Midtown’da olacak.

29 Ocak Pazartesi günü 15.00’da Kostümlü Meslek Atölyeleri ile başlayacak etkinlikler her gün 15:00 ve 17:00 saatleri arasında gerçekleşecek ve 7 gün boyunca devam edecek. Midtown Sömestir Festivali’nde, 3 Şubat Cumartesi günü atölyelerden sonra saat 17:00’da EĞLENCEBAZ VE KUKLA SHOW ile 4 Şubat Pazar günü de atölyelerden sonra 17:00’da ENVER ERTAŞ STAND UP ILLUZYON SHOW’u gerçekleşecek.

Festival, çocuklar ile birlikte ebeveynlerinde keyifli bir hafta sonu geçirmelerini sağlayacak. Etkinlikler çocuklara yöneliktir ve ücretsizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here