Turgutreis Lions Kulübü Devir Teslim Töreni Gerçekleşti

0
345

118-R Yönetim çevresinin en önemli kulüblerinden olan Bodrum Turgutreis Lions Kulübü Devir Teslim Turgutreis D-Marin Yat Kulübünde Gerçekleşti.

Konsey Başkan Yardımcısı Nasuhi Öndersev’in yönettiği Turgutreis Lions Kulübü  devir teslim töreninde Lionsların sembolleri olan çekiç, çan ve başkanlık madalyası Geçen dönem başkanı Ln. Metin Akbulut tasarından 2017-2018 Dönemi Başkanı Onur Bekçur’a Devredildi. Yaklaşık 170 Aktivite yapan geçmiş dönem başkanı Metin Akbulut “Başarı tesadüf değildir ve herşey planlaranarak yapılmıştır, gelecek dönemde aynı başarıyı Onur Kardeşimizden bekliyoruz, kendisinin herzaman arkasındayız” dedi. Lions ailesinde ilk başkanlığını gerçekleştirecek olan Onur Bekçur ise “Hizmete devam ediyoruz, bu sene özellikle çocuk kanseri üzerine çalışmalarımız olacak, geçen dönem başkanımız Metin Akbuluta Hizmetlerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz hizmet çıtasını bir adım öne taşımak için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz” dedi.

İstanbul, izmir ve bursa kulüpleri başta olmak üzere lions ailesinin çok değerli önde gelen isimlerinin yer aldığı davette, yeni dönem başkanının çana vurarak toplantıyı kapatmasının ardından canlı müzik eşliğinde eğlenmeye devam ettiler

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here