BODRUM LİONS 15. BÖLGE KULÜPLERİ 118 R GENEL YÖNETMENİ ZEYNEP KOCASİNAN VE EKİBİNİ AĞIRLADI.

0
101

MD 118 R Genel Yönetmeni Sn. Zeynep Kocasinan, Yönetim çevresi sekreteri  Ayhan Seyfeli  ve 5.Kesim Başkanı  Saadet  Yeni  15. Bölge  Başkanı Metin Akbulut Bodrum’da bulunan Lions kulüplerini ziyaret ettiler.

3 Aralık 2018 günü ilk ziyaret Turgutreis Lions kulübü’ne yapıldı. Turgutreis Turia otelde aralık ayı toplantısında yapılan ziyaret Turgutreis Lions Kulübü Başkanı Gamze Yengin’in toplantıyı açması ile başladı ve son 5 ayda yaptıkları hizmetleri anlatmasından sonra Genel yönetmen Zeynep Kocasinan’ın özgeçmişinin okunmasından sonra genel yönetmen 1 Temmuzda başlayan dönemi özet ve görselleriyle anlattı Uluslar arası başkanın ve dönem hedeflerinin altını çizdi.Kulüp görevlilerine ve üyelerine dönem pinlerinin yanında başarı ödüllerinide verdi ayrıca her üyeden düşünce ve duygularını dinledi.Bölge başkanı Metin Akbulut’ada söz verdi ve Akbulut açıklamalarında Bodrum’da 3 kulübü olduğunu ve kulüplerinin bu dönemde başarılı olduklarını 2 kulübünün şahane aktivitelerle ihtiyaç sahiplerine dokunduklarını diğer kulübününde bir alfa leo kulübü kurduklarını anlatarak bu başarılar sizin eseriniz dönem öncesinde başkanlar eğitim kampında başkanlarım çok iyi motive olmuşlar ve bizlerle sürekli temas halinde oluşunuzunda payı çoktur diyerek sözlerini tamamladı. Başkanın toplantıyı kapatmasıyla ilk ziyaret bitmiş oldu.

4 Aralık 2018 tarihinde  Engelliler haftası olması nedeniyle Bölge başkanı Metin Akbulut’un Organize ettiği Bodrum sağlık Vakfı engelli rehabilitasyon  Merkezi ziyaretine gidildi. Rehabilitasyon merkezi Müdiresi  İlknur Şengül karşıladı.  Bütün atölyeleri özenle gezildi, tüm üreten öğrencilerle tek tek görüşen  genel yönetmen ve Lions Kulübünün  üyeleri Çalıştayda üretilmiş tabaklardan ve engelli çocukların yaptıkları magnetlerden aldılar ve etkilerek desteklerinin devam edeceğini belirterek ziyareti tamamladılar.

Akşamıda Bodrum lions kulübünün  Bodruim otelde yapılan toplantısında ziyaret gerçekleşti. Bodrum  Lions Kulübü başkanı Nuran Örge’nin toplantıyı açılışı ile başlayan toplantı başkanın açıklamaları ve yapılan hizmetlerin anlatımından sonra Genel Yönetmen Zeynep Kocasinan Diğer kulüpteki ziyaretteki gibi yapılanları ve yapılması gerekenleri anlattı. Anlatımı, sevecenliği  ve sıcaklığı ile tüm üyeleri ve konukları büyüledi. Hatta söz verdiği eski bir üye göz yaşlarını tutamadı. Sn Kocasinan  BİLGİYİ SEVGİYİ, SAYGIYI HİSSEDEREK YAŞAYALIM VE YAŞATALIM DİYEREK SÖZLERİNE SON VERDİ. Başkanın toplantıyı kapatmasıyla ziyaretler son buldu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here