BODRUM YALI VETERİNER KLİNİĞİNDEN 5 YILDIZLI HİZMET…

0
447

Evet yanlış duymadınız Bodrum Yalı veteriner kliniğinden bu gün şu ana kadar eşine rastlamadığım bir hizmet aldım. Ege adındaki 3 yaşındaki Alman Çoban Kurdu Oğlumuzun muayenesi bakımı ve aşı kontrollerinin yapılması için tavsiye üzerine Bodrum girişindeki Yalı Veteriner kliniğine gittik.

Oğlum çok heyecanlıydı ve sakindi ilk defa gidiyordu kapıda karşılandık ve dinlenmemiz için bahçedeki masaya alındık , oğlum Ege’yi aldılar ve alışması için bir müddet sevdiler ve serbest bıraktılar  ve banada hemen bir kahve ikramında bulundular.

Sıra Ege’nin muayenesine gelmişti.Uzman Veteriner hekim Merve Zorlutuna’ya Ege’nin durumunu anlattım karnesini inceledi sanki kendi çocuğuymuş gibi tepeden tırnağa kontrol ederek muayene etti bir yandanda Ege’yi seviyordu oğlumda ona karşılık veriyordu çok sevmişti doktorunu ve doktorumuz Merve hanım Egeyi sağlıklı buldu Koruyucu aşılarını yaptı ve komple asisitanları ile birlikte tüy dökümü ve temizliği yapıldı önerileri oldu 24 saat kendilerine ulaşabileceğimiz telefonlarını verdi ve yaklaşık 2 saatlik bir zamanı Yalı veteriner kliniğinde  geçirmiş olduk ben ve oğlum çok mutlu olarak ayrıldık. Teşekkür ederiz YALI VETERİNER KLİNİĞİ çalışanlarına ve Sahibi Uzman Veteriner hekim Merve Zorlutuna’ya Sizde ulaşmak isterseniz 0252. 369.20.80                 Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.                                                            “Bir milletin büyüklüğü ve ahlaki gelişimi, hayvanlara olan davranış biçimi ile değerlendirilir.” Mahatma Gandhi

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here