BODRUM’DA GAZİLER GÜNÜ

0
90

19 Eylül Gaziler Günü kapsamında Bodrum ilçe merkezinde tören düzenlendi. Törenin ardından ise gaziler Bodrum Belediyesi’ni ziyaret etti.

Bodrum Belediye Meydanı Atatürk heykeli önünde gerçekleşen Gaziler Günü nedeniyle düzenlenen törene; Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, Garnizon Komutanı Albay İzzet Adagideli, Bodrum Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şube Başkanı Hasan Külcü, dernek üyeleri ile siyasi parti temsilcileri, öğrenciler, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

Çelenk sunumuyla başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şube Başkanı Hasan Külcü’nün ve Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapmasının ardından sona erdi.

Törenin ardından Bodrum Belediyesi’ni ziyaret eden gazileri kapıda, Bodrum Belediye Başkan Vekili İsmail Altındağ karşıladı. Ziyaret boyunca kendilerine eşlik eden Altındağ ile yaptıkları sohbette gaziler, günün anlam ve önemini ifade eden konulara değindi. Bu anlamlı günde, Bodrum Belediyesi yetkililerinin sıcak ilgisiyle karşılaşan gaziler, ziyaret sonunda ise bugüne kadar verdiği tüm destekler için Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a, misafirperverliği için de Bodrum Belediye Başkan Vekili İsmail Altındağ’a teşekkür ederek makamdan ayrıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here