Bugünü Paylaş, Geleceği İnşa Et

0
199

 “Bugünü Paylaş Geleceği İnşa Et” Projesi Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, Bodrum Belediyesi katkıları ile Cerabral Palsi (beyin felci)’ye farkındalık uyandırmak amacıyla Bodrum Sağlık Vakfı bahçesinde gerçekleşti.

Etkinliğe TED Bodrum Koleji öğrencileri, Milas ve Bodrumdan engelli bireyler ve Hollanda Ankara Büyükelçiliği Politik İşler Departmanı yöneticisi Elke Merke misafir olarak katıldı.

Ankara Büyükelçiliği Politik İşler Departmanı yöneticisi Elke Merke  konuşmasında burada olmaktan çok memnunum çok duygulandım bundan sonra ülkemlede birlikte projeler üretecek bir şeyler yapabilmenin mutluluğunu yaşayacağız Bodrum sağlık vakfı öyle bir misyon edinmişki öylesine güzel işler yapıyorku görünce daha iyi anlıyorsunuz.Bundan sonra hep yanlarıda olacağız diyerek başta Vakıf başkanı olmak üzere tüm çalışanlara ve buraya gelerek destek veren tüm davetlilere teşekkür etti.

Vakıf başkanı İbrahim Akkaya  kendisine teşekkür ederek Bodrum sağlık vakfı tüm işleri gönüllüler vasıtasıyla gerçekleştirdiğini ve halkımızın ve insanların yoğun ilgisinin hizmet aşklarını dahada güçlendirdiğini Önceleri engelleri değil beyindeki engelleri kaldıralım diyorduk şimdi birçok ülke ile birlikte çalışıyoruz Biz bodrum sağlık vakfı olarak sınırları kaldırmış durumdayız konuklarımız asıl buranın sahipleridir onları seviyoruz bizlere verdikleri destek içinde teşekkür ederiz diyerek katılanlara diplomaları ve şiltlerini takdim etti.

Konuklara Sağlık vakfı  binası gezdirilerek özel çocuklarımızın yaptığı eserler tanıtıldı.

ardından konuklara yiyecek ikramları ve müzik eşliğinde unutulmaz saatler yaşatıldı.Çocuklarımızın mutluluğu gözlerinden anlaşılıyordu…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here